SERIA Z OLEJKIEM ARGANOWYM

gładkość i piękno

Daj się oczarować magii płynnego złota Maroko ukrytego w serii z olejem arganowym. Odżywcza formuła, która wzmacnia włosy i skórę, daje poczucie nawilżenia i sprawia, że staje się ona elastyczna i miękka w dotyku.

 

SZAMPON

Szampon do włosów OLEJEK ARGANOWY, delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę głowy i włosów. Pozostawia włosy miękkie , zregenerowane i luksusowo piękne.

Pojemność: 300 ml

97,2% składników pochodzenia naturalnego.

Sposób użycia: Niewielką ilość szamponu wmasować w wilgotne włosy, dokładnie spłukać. Czynność powtórzyć i cieszyć się uwodzicielskim czarem orientalnej pielęgnacji.

 

 

 

ODŻYWKA

Odżywka do włosów OLEJEK ARGANOWY, regeneruje i pielęgnuje włosy, zapobiega ich puszeniu i ułatwia rozczesywanie. Pozostawia włosy miękkie , odżywione i luksusowo piękne.

Pojemność: 300 ml

95,9% składników pochodzenia naturalnego.

Sposób użycia: Niewielką ilość odżywki rozprowadzić na wilgotnych włosach, umytych szamponem włosach. Pozostawić na 2-3 minuty, dokładnie spłukać i cieszyć się uwodzicielskim czarem orientalnej pielęgnacji.

 

 

 

 

MASKA DO WŁOSÓW

Maska do włosów OLEJEK ARGANOWY, intensywnie regeneruje i odżywia włosy, dając poczucie niesamowitej miękkości i nawilżenia. Pozostawia włosy gładkie, odżywione, lśniące i luksusowo piękne.

Pojemność: 250 ml

95,9% składników pochodzenia naturalnego.

Sposób użycia: Niewielką ilość maski rozprowadzić na wilgotnych włosach, umytych szamponem. Pozostawić na 5-10 minut, dokładnie spłukać i cieszyć się uwodzicielskim czarem orientalnej pielęgnacji.

 

ŻEL POD PRYSZNIC

Żel pod prysznic OLEJEK ARGANOWY gładkość i piękno to delikatne oczyszczenie i poczucie intensywnego nawilżenia. Przywraca skórze elastyczność i zdrowy wygląd.

Pojemność: 250 ml

 91% składników pochodzenia naturalnego.

Sposób użycia: Nanieść na wilgotną skórę całego ciała, delikatnie masować do powstania piany, spłukać i cieszyć się gładką skórą o uwodzicielskim czarem orientalnej pielęgnacji!

 

 

BALSAM DO CIAŁA

Balsam do ciała OLEJEK ARGANOWY gładkość i piękno,  to odżywcza formuła, która wzmacnia skórę, daje poczucie nawilżenia i sprawia, że staje się ona elastyczna i miękka w dotyku.

Pojemność: 250 ml

98,1% składników pochodzenia naturalnego.

Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość balsamu na umytą i osuszoną skórę całego ciała, delikatnie masuj do wchłonięcia.  Ciesz się uwodzicielskim czarem orientalnej pielęgnacji!

OLEJEK  DO CIAŁA

OLEJEK ARGANOWY do ciała gładkość i piękno, to odżywcza formuła, która wzmacnia skórę daje poczucie nawilżenia i sprawia, że staje się ona elastyczna i miękka w dotyku.

Pojemność: 130 ml

97,9% składników pochodzenia naturalnego. 

Sposób użycia: Rozetrzeć w dłoniach kilka kropli, rozprowadzić na całym ciele i cieszyć się czarem orientalnej pielęgnacji!

MASŁO DO CIAŁA

Masło do ciała OLEJEK ARGANOWY, to intensywna regeneracja i poczucie nawilżonej skóry.

Pojemność: 250 ml

98,5% składników pochodzenia naturalnego.

Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość masła na umytą i osuszoną skórę, delikatnie masuj do wchłonięcia i ciesz się uwodzicielskim czarem orientalnej pielęgnacji!

MYDŁO DO RĄK

Mydło do rąk OLEJEK ARGANOWY gładkość i piękno, to odżywcza formuła, która wzmacnia skórę, daje poczucie nawilżenia i sprawia, że staje się ona elastyczna i miękka w dotyku.

Pojemność: 270 ml

98,6% składników pochodzenia naturalnego.

Sposób użycia: Do mycia rąk stosować niewielką ilość mydła. Dokładnie spłukać.  Ciesz się nawilżonymi, gładkimi dłońmi o zapachu orientalnego arganu.

MASKA DO RĄK

Maska do rąk OLEJEK ARGANOWY gładkość i piękno, odżywcza formuła olejków, która odżywia skórę rąk. Daje poczucie silnego nawilżenia i sprawia, że skóra staje się elastyczna i miękka w dotyku.

 

Pojemność: 75 ml

97% składników pochodzenia naturalnego.

 

Sposób użycia: Maskę wsmarować w skórę rąk, pozostawić do wchłonięcia.

 

Jump to top