SERIA Z OLEJKIEM ARGANOWYM

gładkość i piękno

Daj się oczarować magii płynnego złota Maroko ukrytego w serii z olejem arganowym. Odżywcza formuła, która wzmacnia włosy i skórę, daje poczucie nawilżenia i sprawia, że staje się ona elastyczna i miękka w dotyku.

SZAMPON

 

Szampon do włosów OLEJEK ARGANOWY, delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę głowy i włosów. Pozostawia włosy miękkie , zregenerowane i luksusowo piękne.

Pojemność: 300 ml

97.2 % składników pochodzenia naturalnego.

 

Sposób użycia: Niewielką ilość szamponu wmasować w wilgotne włosy, dokładnie spłukać. Czynność powtórzyć i cieszyć się uwodzicielskim czarem orientalnej pielęgnacji.

ODŻYWKA

 

Odżywka do włosów OLEJEK ARGANOWY, regeneruje i pielęgnuje włosy, zapobiega ich puszeniu i ułatwia rozczesywanie. Pozostawia włosy miękkie , odżywione i luksusowo piękne.

 

Pojemność: 300 ml

95.9 % składników pochodzenia naturalnego.

 

Sposób użycia: Niewielką ilość odżywki rozprowadzić na wilgotnych włosach, umytych szamponem włosach. Pozostawić na 2-3 minuty, dokładnie spłukać i cieszyć się uwodzicielskim czarem orientalnej pielęgnacji.

MASKA DO WŁOSÓW

 

Maska do włosów OLEJEK ARGANOWY, intensywnie regeneruje i odżywia włosy, dając poczucie niesamowitej miękkości i nawilżenia. Pozostawia włosy gładkie, odżywione, lśniące i luksusowo piękne.

 

Pojemność: 250 ml

95.9 % składników pochodzenia naturalnego.

Sposób użycia: Niewielką ilość maski rozprowadzić na wilgotnych włosach, umytych szamponem włosach. Pozostawić na 5-10 minut, dokładnie spłukać i cieszyć się uwodzicielskim czarem orientalnej pielęgnacji.

 

ŻEL POD PRYSZNIC

 

Żel pod prysznic OLEJEK ARGANOWY gładkość i piękno to delikatne oczyszczenie i poczucie intensywnego nawilżenia. Przywraca skórze elastyczność i zdrowy wygląd.

 

Pojemność: 250 ml

 91% składników pochodzenia naturalnego.

 

Sposób użycia: Nanieść na wilgotną skórę całego ciała, delikatnie masować do powstania piany, spłukać i cieszyć się gładką skórą o uwodzicielskim czarem orientalnej pielęgnacji!

 

BALSAM DO CIAŁA

 

Balsam do ciała OLEJEK ARGANOWY gładkość i piękno,  to odżywcza formuła, która wzmacnia skórę, daje poczucie nawilżenia i sprawia, że staje się ona elastyczna i miękka w dotyku.

 

Pojemność: 250 ml

98% składników pochodzenia naturalnego.

Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość balsamu na umytą i osuszoną skórę całego ciała, delikatnie masuj do wchłonięcia i ciesz się uwodzicielskim czarem orientalnej pielęgnacji!

OLEJEK ARGANOWY DO CIAŁA

 

OLEJEK ARGANOWY do ciała gładkość i piękno, to odżywcza formuła, która wzmacnia skórę daje poczucie nawilżenia i sprawia, że staje się ona elastyczna i miękka w dotyku.

 

Pojemność: 130 ml

97% składników pochodzenia naturalnego. 

 

Sposób użycia: Rozetrzeć w dłoniach kilka kropli, rozprowadzić na całym ciele i cieszyć się czarem orientalnej pielęgnacji!

MASŁO DO CIAŁA

 

Masło do ciała OLEJEK ARGANOWY, to intensywna regeneracja i poczucie nawilżonej skóry.

Pojemność: 250 ml

 

97% składników pochodzenia naturalnego.

Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość masła na umytą i osuszoną skórę, delikatnie masuj do wchłonięcia i ciesz się uwodzicielskim czarem orientalnej pielęgnacji!

MYDŁO DO RĄK

 

Mydło do rąk OLEJEK ARGANOWY gładkość i piękno, to odżywcza formuła, która wzmacnia skórę, daje poczucie nawilżenia i sprawia, że staje się ona elastyczna i miękka w dotyku.

Pojemność: 270 ml

 

98,6% składników pochodzenia naturalnego.

Sposób użycia: Do mycia rąk stosować niewielką ilość mydła. Dokładnie spłukać i cieszyć się nawilżonymi, gładkimi dłońmi o zapachu orientalnego arganu.

Jump to top